Nora Istrefi - Surprizon me lookun e ri + FOTO!

View previous topic View next topic Go down

Nora Istrefi - Surprizon me lookun e ri + FOTO!

Post  MERI on Sat Sep 26, 2009 12:43 am


Nora Istrefi është një femër tejet seksi dhe e pëlqyer me performancat e saj në Kosovë, Shqipëri dhe kudo ku ka shqiptarë. Nora Istrefi është padyshim një nga ato këngëtare shumë të këndshme për t’u dëgjuar dhe akoma më interesante për t’u parë. Kjo ka qenë arsyeja që ajo, por edhe shumë kolege të saj kanë ditur të mbajnë të mbërthyer fansat e tyre me supriza, të cilat jo gjithmonë kanë të bëjnë me karrierën e tyre.Ja ku na vijnë dy foto të reja të Nora Istrefit e cila paraqitet me një look shumë ndryshe. Super brune, vajza duket shumë seksi, pasi pamja e saj nuk ka sesi të jetë ndryshe. Ndërkohë presim lajme nga karriera e saj muzikore, mbase një klip të ri.


[img][/img]

video nga youtube

MERI
Admin
Admin

Numri i postimeve : 5
Points : 13
Publiko : 0
Join date : 2009-09-20
Age : 27
Location : Adiministrator Moderator Webmjeshter

http://www.radiojeta.net

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum